2018 Jun 19 - سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

آخرین بروز رسانی : دوشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۲ / ۱۴:۳۷

 

 

linkdes
linkdes
موضوعات > کار و زندگی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۱ / تعداد بازدید: ۷۳۴۹
۰
۷
یکی از فروشندگان اینترنتی این عطرهای محرک،اجناس مشابه در بازار پاکستانی بوده و او محصول اصل فرانسه و سوئد را ارائه می‌دهد!

به گزارش برنا، این روزها تبلیغات عطرهای محرک به وفور در سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی به چشم می‌خورد و جالب این جا است که در تبلیغات این آگهی‌ها نکات درخور تاملی هم وجود دارد؛جملاتی نظیر «محبوب‌ترین و دلپذیرترین عطر دنیا را بخرید!؛ فوق العاده قوی و بالا از رایحه گل اعجاب انگیز ... كه از اولین گیاهان كشف شده دارای ژن هورمونی می‌باشد تهیه شده است؛هر آن كس را كه دوست می‌دارید به سوی خود جذب كنید و با خود همراه سازید؛با این عطر قادر خواهید بود نیمه پنهان و دور از دسترس قدرت جنسی خود را عیان کنید؛این محصول برای درمان مشكلات زناشویی و جلوگیری از 70٪ طلاق ها است و ...»

بنا براین گزارش یکی از فروشندگان اینترنتی این عطرهای محرک که آگهی خود را به صورت ایمیل ارسال کرده در گفت‌وگو با خبرنگار برنا،مخاطب را برای کسب اطلاعات بیشتر به جستجوی اینترنتی در مورد گلی که این عطر از آن تهیه شده هدایت کرده و در پاسخ به کارآمدی این محصول، مدعی است که اجناس مشابه در بازار پاکستانی است و او محصول اصل فرانسه و سوئد را ارائه می‌دهد!

گفتنی است همه این تبلیغات در حالی صورت می‌گیرد که هیچ نرخ ثابتی نیز برای این عطر‌ها وجود ندارد و معمولا بین 9500 تا 18900 تومان در سایت‌ها به فروش می‌رسند و البته هیچ تضمینی هم برای تاثیرگذار بودن این عطر‌ها وجود ندارد. همچنین قیمت این عطرها در فروشگاه‌ها تقریبا دو برابر است.

در حالی که برخی دیگر از فروشنده گان عطر معتقدند این عطرها بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و تنها به خاطر نام‌شان به عطرهای محرک جنسی مشهورند و تاثیری بر هورمون‌ها ندارند؛ افزایش تبلیغات وسیع و به روز شدن محصولات گوناگون این گونه محصولات در میان سایت‌ها نیاز به توجه خاص مسوولان مربوطه جهت بررسی صحت ادعاهای مطرح شده برای فروش اینگونه محصولات دارد.محصولاتی که به طور نگران کننده‌ای سلامت جامعه را تهدید می‌کنند.


ارسال نظر
: برای ثبت نظر کد امنیتی زیر را وارد کنید

طراحی و توسعه : تیم رایکا