2019 Jan 21 - دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

آخرین بروز رسانی : دوشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۲ / ۱۸:۰۷

 

 

linkdes
linkdes
موضوعات > ورزش
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۲ / تعداد بازدید: ۳۳۵۶
۰
۰

حدود 16 ماه قبل "پیتر" با ابیگیل کلنسی نامزد کرده است اما خبری درمورد رابطه جنسی و نامشروع او با یک دختر روسپی باعث تعجب نامزدش و مردم انگلیس شد.ماجرا از انجا آغاز میشود که پیتر کراوچ که در اسپانیا زندگی میکند به یک کلوب شبانه می‌ رود و در آنجا با یک روسپی 19 ساله آشنا می‌شود.

فوتبال

به گزارش هم نسل به نقل از پارس ناز ، به گفته این دختر جوان الجزایری که "مونیکا" نام دارد : در ابتدا پیتر با من شروع به رقصیدن کرد و پس از مصرف حدود  2 لیتر از انواع مشروبات الکی به پیشنهاد این رابطه را داد و من بخاطر پول این کار را انجام دادم. این دختر ادامه می‌دهد که آنها در یک تاکسی رابطه جنسی داشته‌ اند و حدود  850یورو بابت این کار دریافت کرده است. پیتر اصلا زیبا نیست اما واقعا مرد خوش اخلاقی است درست برعکس فوتبالیست‌ های اسپانیایی که زمانیکه آنها را ملاقات می‌کنم بسیار مغرور هستند.


پس از این اتفاقات و انتشار مصاحبه این دختر الجزایری روسپی خبرنگاران منتظر واکنش نامزد پیتر شدند اما خانم کلنسی اعلام کرد که هیچ تصمیمی نخواهد گرفت، تا اینکه شخصا با نامزدش صحبت کند و از واقعی بودن این ماجرا اطمینان حاصل پیدا کند.

نکته جالب حضور ابیگیل کلنسی در محل کارش با حلقه نامزدی‌اش بود که بسیار از خبرنگاران منتظر دیدن او بدون حلقه بودند! کلنسی 24 سال سن دارد و به عنوان یک مدل و مجری تلویزیون فعالیت می‌کند.
ولی مدتی قبل خبر رابطه جنسی و رسوایی جدیدی از پیتر منتشر شد و معلوم شد پیتر بازهم این کارش را تکرار کرده و این بار با 3 نفر در ارتباط بوده است. بعد از اعلام این خبر نامزد 24 ساله اش حلقه نامزدی‌ خود را از دستانش خارج کرد و اعلام کرد که به نامزدی‌ اش پایان خواهد داد. 

ارسال نظر
: برای ثبت نظر کد امنیتی زیر را وارد کنید

طراحی و توسعه : تیم رایکا