2019 Jan 21 - دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

آخرین بروز رسانی : دوشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۲ / ۱۸:۰۷

 

 

linkdes
linkdes
موضوعات > اختصاصی
تاریخ انتشار : یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۱ / تعداد بازدید: ۲۶۰۱
۰
۰

فیلم اهانت آمیز به ساحت رسول گرامی اسلام(ص) نه تنها باعث بد نامی و تنفر از سازندگان و دست اندرکاران آن شد، بلکه ننگ آن، دامن شرکت گوگل و سایت یوتیوب را هم گرفت.

برای اولین بار این فیلم در سایت یوتیوب(Youtube.com) که از سرویس های وابسته به گوگل است منتشر شد.  علی رغم در خواست های متعدد از سوی مسلمانان و آزادگان جهان  برای حذف این فیلم اهانت آمیز ، هیچ منعی برای انتشار آن به وجود نیامد  و از روی این وب سایت اشتراک فیلم حذف نشد. تنها واکنش گوگل فیلتر کردن و نه حذف کردن این فیلم دربرخی کشورها مانند مصر و لیبی بود که خطر  تظاهرات  مسلمانان و حمله به منافع آمریکا وجود داشت!  گوگل که سابقه زیادی در حذف فیلمهای به اشتراک گذاشته شده با مضمون دفاع از مردم فلسطین و افشای جنایات صهیونیستها دارد ، در برابر درخواست  حذف فیلم موهن تنها به بهانه  دفاع از آزادی بیان اعلام کرد حاضر به حذف فیلم موهن به ساحت پیامبر اسلام (ص) از پایگاه اینترنتی یوتیوب نیست.

اما این اولین بار نیست که این غول اینترنتی سر سازش با کشورهای مخالف کشورهای حامیان خود ندارد. حذف نام خلیج فارس از نقشه های گوگل، تبلیغ برای صهیونیسم جهانی و تحریم سرویسهای مختلف برای  کاربران ایرانی از نمونه این اقدامات است. لذا حال زمان آن رسیده است که خود این شرکت تحریم شود.

روزهای  دوشنبه و سه شنبه سوم و چهارم مهر ماه (24 و 25 سپتامبر) کاربران مسلمان سایت جستجوگر گوگل و سرویس اشتراک فیلم یوتیوب را تحریم خواهند کرد

در پی این اقدام گوگل و عدم اعتنا به درخواست کاربران مسلمان و همکاری در ادامه توهین به پیامبر  گرامی اسلام (ص) و در راستای فراخوانی که در فضای مجازی با عنوان "دعوت علمای اسلام برای تحریم گوگل" منتشر شده است، هم نسل به مخاطبان خود پیشنهاد می کند  که استفاده از جستجوگر گوگل و سایت یوتیوب را برای دو روز  تحریم نمایند.

طبق این فراخوان ،روزهای  دوشنبه و سه شنبه سوم و چهارم مهر ماه (24 و 25 سپتامبر) کاربران مسلمان سایت جستجوگر گوگل و سرویس اشتراک فیلم یوتیوب را تحریم خواهند کرد.

هم نسل هم خود در اجابت به این دعوت علمای اسلام ، استفاده از سرویس های این شرکت را تحریم کرده و از کاربران متعهد و فرهیخته خود در خواست دارد تا به موج این تحریم بپیوندند.


ارسال نظر
: برای ثبت نظر کد امنیتی زیر را وارد کنید

طراحی و توسعه : تیم رایکا